Nieruchomości BAX Janusz Jędrkowiak
ul. Marii Skłodowskiej – Curie 7
59-300 Lubin
NIP
     6920201823
Regon  004054174

tel. 76 74 99 888, fax 76 844 21 10

POŚREDNICTWO W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI

Biuro czynne:
Poniedziałek - Piątek
od 8.00 do 16.30

 

Sekretariat. Doradca ds. Reklamy w Obrocie Nieruchomościami
Monika Łagocka  76-74-99-888  biuro@bax.com.pl   monika@bax.com.pl

Kierownik biura ds. Obrotu Nieruchomościami
Joanna Bednarz  joanna@bax.com.pl

Doradca ds. Obrotu Nieruchomościami
Tomasz Hucał  601-931-170, 76-74-99-888 - wew.12, tomasz@bax.com.pl

Doradca ds. Obrotu Nieruchomościami
Beata Stankiewicz  695-666-133    beata@bax.com.pl

ZARZĄDZANIE WSPÓLNOTAMI MIESZKANIOWYMI

Biuro czynne:
Poniedziałek - Piątek
od 7.00 do 16.00

Tel. Kom. 603-973-332

Koordynator ds. Zarządzania Wspólnotami Mieszkaniowymi
Tomasz Hucał   76-74-99-888 - wew. 12  tomasz@bax.com.pl

Administrator ds. Zarządzania Wspólnotami Mieszkaniowymi:
Jadwiga Niziołek 76-74-99-888 - wew. 14  jadwiga@bax.com.pl

Bieszczadzka 21-39
Budowniczych LGOM 39-45
Gwarków 31
Kazimierza Wielkiego 1-3
Kwiatowa 5A-5E
Kopernika 2-4
Kościuszki 36 -36a
Malinowskiego 5A-5B
Odrodzenia 5-5D
Sienkiewicza 8
Stamma 1
Stamma 3
Stamma 5
Tysiąclecia 5-9
Tysiąclecia 4-10
Tysiąclecia 19

Administrator ds. Zarządzania Wspólnotami Mieszkaniowymi:
Ewa Ławrzyniak  76-74-99-888 – wew. 15  ewa@bax.com.pl

Drzymały 1-5
Jesionowa  9-11
Kochanowskiego 7A-7D
Kochanowskiego 5G-5J
Kwiatowa 2A-AD
Mickiewicza 13-17
Mickiewicza 41-43
Mickiewicza 49-55
Mickiewicza 57 -65
Mieszka I 14-16
Odrodzenia 16
Odrodzenia 18
Parkowa 25-27
Rynek 1-4

Księgowość Wspólnot Mieszkaniowych:
Kornelia Kowalska - Główna Księgowa 76-74-99-888 - wew. 16  ksiegowa@bax.com.pl

Specjalista ds. Technicznych
Lidia Gałuszka
  76 74-99-888 – wew. 13  lidia@bax.com.pl

POGOTOWIE  TECHNICZNE:

od poniedziałku do piątku :
od godz.  7.00  do godz.  15.00  Tel. 76-74-99-888 lub
Tel. Kom. 603-973-332 

w dni wolne od pracy:
od godz.  15.00  do godz. 7.00  Tel. 76-84-23-496  

w święta:
Tel. 76-84-23-496   czynny całą dobę