Działamy na rynku nieruchomości nieprzerwanie od 1989 roku. Od tego czasu zdobyliśmy olbrzymie doświadczenie oraz zaufanie naszych Klientów.
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, oferującą kompleksowe usługi w zakresie pośrednictwa obrotu nieruchomościami i zarządzania powierzonymi nieruchomościami na terenie Lubina i jego najbliższych okolic.
Specjalizujemy się w obsłudze nieruchomości Wspólnot Mieszkaniowych, zarówno tych znajdujących się w okresie rękojmi, jak i starszych.
Posiadamy wymagane licencje zawodowe oraz ubezpieczenia. Nieustannie dzielimy się z Państwem naszymi doświadczeniami, doradzamy w kwestiach prawnych nieruchomości oraz finansowych. Posługujemy się wypracowanymi i sprawdzonymi metodami i technikami działania.

Mamy nadzieję, że z nami znalezienie nowego domu nie będzie trudne, a nasze prace związane z zarządzaniem zapewnią Wspólnotom Mieszkaniowym – Właścicielom lokali, pełne bezpieczeństwo i zadowolenie.
Korzystając z naszych usług, dowiedzą się Państwo, co nas wyróżnia od innych biur i w jaki sposób spełniamy oczekiwania naszych Klientów. Naszą największą reklamą jest zadowolenie naszych klientów. Nasz zespół to doświadczeni pracownicy zarówno w dziale Pośrednictwa Obrotu Nieruchomościami jaki i w dziale Zarządzania Wspólnotami Mieszkaniowymi.

Jesteśmy uczestnikiem Programu
RZETELNA Firma
Sprawdź naszą rzetelność na
https://rzetelnafirma.pl/UTVG1TWQ